Nieoceniona pomoc w najtrudniejszych przypadkach

Wraz z początkiem sezonu letniego musimy zacząć uważać na niebezpieczne owady, za sprawą których możemy poważnie zachorować bez względu na wiek czy płeć. Jednym z najniebezpieczniejszych dla człowieka stworzeń żyjących w trawach, na łąkach oraz w lasach jest oczywiście kleszcz i przenoszona przez niego borelioza – jedna z trudniejszych do wyleczenia chorób, jeszcze do niedawna w ogóle nieuleczalna.

Jak rozpoznać, że ugryzł nas kleszcz?

Najlepsza w każdym przypadku jest oczywiście profilaktyka i zabezpieczanie się za pomocą ubierania długich rękawów oraz długich spodni przed wejściem do lasu, jednak kiedy to zawiodło, zawsze po wyjściu z lasu należy dokładnie obejrzeć siebie nawzajem, aby upewnić się, że żaden osobnik nie wbija się w nasze ciało. Specjaliści z Biocare przestrzegają, że pierwszym niepokojącym sygnałem jest zauważenie na skórze rumienia w kształcie okręgu. Kolejne objawy u każdego wyglądają inaczej, jednak w większości przypominają one objawami symptomy grypy, połączone z przemożnym bólem stawów.

Leczenie boreliozy – nareszcie możliwe dzięki BioCare

Leczenie boreliozy nie jest wcale oczywistością – jeszcze do całkiem niedawna borelioza uważana była za przewlekłą, nieuleczalną chorobę, która wraz z wiekiem przynosiła rozwój różnych objawów i przypadłości atakujące wciąż nowe narządy. Stosowana dzisiaj metoda doktora Rafe’a polegająca na użyciu generatora plazmowego jest nowoczesna i skuteczną metodą walki z tą chorobą.

2 komentarze Dodaj komentarz

  1. Krysia napisał(a):

    Widziałam kiedyś kobietę, która chorowała na boreliozę, naprawdę straszny widok.

  2. Monika napisał(a):

    Nie chcę sobie nawet wyobrażać, jaka straszna to musi być choroba, dobrze, że medycyna prze wciąż ku nowym rozwiązaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *