Olśniewaj wyglądem w nowym roku – doradzamy, jaki wybrać zabieg!

Autor wpisu: Opublikowano:22 grudnia, 2022 Komentarze:0
zdrowy wyglad

Jak co roku świąteczne szaleństwo ogarnęło większość z nas. Pogoń za prezentami, sprzątanie, przystrajanie domów to tylko część z obowiązków, które spadają przed Świętami głównie na kobiety. To wszystko z pewnością negatywnie odbija się na kondycji skóry i wyglądzie wielu Pań. Nie ma co ukrywać, jest to czas, który wymaga poświęceń i pochłania wiele energii. Dlatego, w nowym roku znajdź też czas dla siebie! Zadbaj o swoją urodę i skorzystaj z zabiegu Sunekos® 200 – ekspresowo przywróci witalność Twojej skórze. Wyjaśniamy jak działa!

Wejście w nowy rok

Koniec roku to wyjątkowy czas, w pędzie przygotowań do Świąt, często zapominamy o sobie. Zmęczenie szybko odbija się na wyglądzie. Pokrążone oczy, przesuszona i szara cera to z pewnością nie ten wygląd, na którym ci zależy wchodząc w nowy rok. Jeśli chcesz olśniewać wyglądem, postaw na sprawdzony zabieg w gabinecie, taki który odświeży skórę i nada jej witalności. Starannie zaplanowane wizyty w gabinecie, dadzą znakomite efekty odmłodzenia i zniwelują widoczne oznaki zmęczenia i pogorszenia stanu skóry.

Postaw na Sunekos® 200

Aby nadać cerze blasku oraz „rozjaśnić” i odmłodzić spojrzenie warto wybrać Sunekos® 200. Jest to biostymulujący zabieg medycyny anti-aging, w swoim składzie zawiera opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów pobudzających komórki do produkcji kolagenu i elastyny oraz kwas hialuronowy, który odpowiada za prawidłowe nawilżenie skóry. Można go stosować na każdą okolicę, nawet na wyjątkowo delikatne powieki oraz w celu likwidowania cieni pod oczami. Preparat ten powoduje bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny natychmiast po zabiegu. W kolejnych etapach powoduje przebudowę skóry, jej rozświetlenie, wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie, co widoczne jest już po około 10 dniach.

Efekty na dłużej

Aby efektami zabiegów cieszyć się jak najdłużej, warto kontynuować całą serię. Taka starannie zaplanowana stymulacja skóry od wewnątrz sprawi, że będzie ona zregenerowana, odświeżona oraz zachowa świetną kondycję na długi czas. Wedle zaleceń najlepiej jest wykonywać serię 3-4 zabiegów w odstępie 7-10 dni. Rezultaty będą widoczne nawet przez ponad 6 miesięcy.

Nie eksperymentuj!

Nie eksperymentuj z inwazyjnymi zabiegami, które są niewiadomego pochodzenia. Stawiaj tylko na sprawdzone i bezpieczne terapie. Warto wybierać w tym czasie właśnie takie procedury, które pobudzają skórę do odnowy i regeneracji. Zapewniają dzięki temu naturalny efekt, bez przerysowania, a z wyraźnym rezultatem odmłodzenia.

Kategoria:

Leave a Comment