Sezon narciarski w Tatry Super Ski. Gdzie można szusować w najbliższy weekend?

Autor wpisu: Opublikowano:16 stycznia, 2023 Komentarze:0
gdzie wybrac sie na narty

Tegoroczny sezon narciarski nabiera tempa. Już w najbliższy weekend swoje stoki otworzą kolejne ośrodki należące do projektu wspólnej karty Tatry Super Ski: Jurgów Ski (Jurgów), Czorsztyn Ski Kluszkowce (Kluszkowce), Stacja Narciarska Suche (Poronin), Polana Szymoszkowa (Zakopane), Harenda (Zakopane), Długa Polana (Nowy Targ)Witów Ski (Witów) oraz słowacki ośrodek Bachledka Ski & Sun (Ždiar). W sumie, w ramach tego unikatowego superskipass’u, tej zimy będzie można szusować aż na 18 stacjach narciarskich – 15 w Polsce oraz 3 na Słowacji. 

Inauguracja sezonu 2022/2023 na kolejnych stacjach

Już w piątek (16 grudnia) rozpocznie się sezon na stacji narciarskiej Jurgów Ski. Wyciągi otwarte zostaną punktualnie o godz. 9:00. Ośrodek znajduje się zaledwie kilometr od granicy z Polską w malowniczo położonym Jurgowie.

W sobotę (17 grudnia) natomiast na miłośników nart i snowboardu otworzą się ośrodki Czorsztyn Ski Kluszkowce (Kluszkowce), Stacja Narciarska Suche (Poronin), Polana Szymoszkowa (Zakopane), Harenda (Zakopane), Długa Polana (Nowy Targ)Witów Ski (Witów), a także jeden z trzech słowackich ośrodków Tatry Super Ski – Bachledka Ski and Sun (Ždiar).

Gdzie szusować?

Ci, którzy nadchodzący weekend chcą spędzić aktywnie, na stoku w sumie do dyspozycji będą mieli już 13 stacji. Oprócz tych otwierających się w piątek i sobotę szusować będzie można także na działających już ośrodkach. Mowa o: Kotelnicy Białczańskiej (Białka Tatrzańska), Stacji Narciarskiej GrapaSki (Czarna Góra)Stacji narciarskiej Rusiń-Ski (Bukowina Tatrzańska), Kaniówce (Białka Tatrzańska) oraz ośrodku BANIA SKI (Białka Tatrzańska). 

1 skipass wiele możliwości. Nie zwlekaj – kup online  

Tatry Super Ski to największy projekt branży narciarskiej w Polsce, w ramach którego w tym sezonie docelowo będzie można szusować aż na 18 stacjach narciarskich znajdujących się zarówno na terenie Polski (15), jak i Słowacji (3). Fani białego puchu mogą skorzystać z różnych ofert. Od skipassu „14 dowolnych dni w sezonie”, przez karnety dzienne, godzinowe, aż po tzw. pakietowe, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Tym, którzy chcieliby nie tylko zaoszczędzić na zakupie karnetu, ale i uniknąć kolejek do kasy przedstawiciele projektu polecają zakup skipassów online. Aktualnie wybrane karnety można kupić z 5% zniżką – ta maleje z tygodnia na tydzień, więc zdecydowanie warto się pospieszyć.

Kategoria:

Leave a Comment